Google Reklamları

Her bir hesabı, her kampanyayı ve hatta her reklamı her gün daha da geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Müşterilerinizin güncel davranışlarını anlamak ve sürekli değişen trendleri takip etmek için yeterli ve gerçek zamanlı veriye sahibiz. Bu verileri analiz etme yeteneğine ve bunları günlük olarak yeni çözümlere dönüştürme tutkusuna sahibiz.

Dijital pazarlama hizmetleri sabır, emek ve yaratıcılık gerektirir. Başarı elde etmek için emek harcamadan sonuç almak mümkün değildir. Arama motoru reklamcılığı, kur ve unut tarzı bir hizmet değil, tam aksine diğer tüm dijital pazarlama alanları gibi ciddi emek gerektiren bir sanattır. Bizim “optimizasyon” olarak adlandırdığımız süreç, sürekli analiz ve ayarlamaları içerir.

Google Ads (Adwords), web sitenizi ilgili kullanıcılara çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Google Ads (Adwords), Google’da yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanızı sağlarken aynı zamanda markanızı veya işletmenizi çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak Google’da ilgili arama sonuçlarında üst sıralara taşıyabilir.

Google Ads (Adwords) Nasıl Çalışır?

Google’da bir arama yaptığınızda, ilgili kelime ile ilgili binlerce site sıralanır. Ancak, binlerce site arasından ilk sayfada yer almak kolay değildir. İşte burada Google Ads (Adwords) reklamları devreye girer. Google Ads (Adwords) ile siteniz aramalarda üst sıralara taşınır ve markanız veya işletmeniz birçok potansiyel müşteri tarafından görülür. Ayrıca, Google Ads (Adwords), reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize olanak tanır.

Google Ads ile ilgili önemli bir avantaj, ürününüzle ilgili arama sonuçlarının yanı sıra, ürününüzle ilgili siteleri hedefleyip, bu sitelerde de reklamlarınızın gösterilmesini sağlamaktır. Bu, markanızın veya işletmenizin hedef kitlesine daha spesifik bir şekilde ulaşmasını sağlar. Ayrıca, Google Ads ile ulusal haber siteleri veya emlak haber sitelerini hedefleyebilir ve markanızı daha geniş bir kitleye tanıtabilirsiniz. Google Ads, firmanız için online müşteriler edinmenize yardımcı olacak reklamlar oluşturmanıza olanak sağlar ve kullanıcılar ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında onları satın almaya hazır oldukları an hedefleyen reklamlar sunar.

İşinizi nasıl büyütebileceğimizi görmek için etkili bir dijital reklam hizmeti almak istiyorsanız bizimle hemen +90 (533) 238 05 53 numaralı telefondan temasa geçebilir ve dijital reklamcılık hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.