Fruugo

Fruugo, İngiltere merkezli bir e-ihracat platformudur ve Birleşik Krallık dünyanın en büyük 5. ekonomisine sahiptir. Ayrıca Amerika ve Çin’den sonra en büyük e-ticaret hacmine sahip pazarlardan birine ev sahipliği yapar. Ülkenin nüfusunun %99’u internet kullanır ve e-ticaret alışverişine oldukça alışıktır. Fruugo üzerinde satış yaparak dünya genelindeki müşterilere ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi İngilizce olarak listeledikten sonra Fruugo otomatik olarak 28 farklı dile çevirerek diğer ülkelerde de satışa sunar. Müşterileriniz hangi para birimiyle ödeme yaparsa yapsın, siz satış yaptığınız ülkenin para biriminde ödeme alırsınız.

Pazaryerinde satış yapmak için ekstra reklam yapmanıza gerek yoktur; Fruugo, aldığı komisyon ücretlerinin bir kısmını ürünlerinizin reklamını yapmak için kullanır. Müşterileriniz hangi para birimiyle ödeme yaparsa yapsın, kendi para biriminizde ödeme almanızı sağlar. Örneğin, İsveç kronuyla yapılan ödeme TL’ye çevrilerek hesabınıza yatırılır. Ürünlerinizin farklı ülkelerdeki yerel dillerde anlaşılabilir olması için Fruugo otomatik olarak 28 farklı dilde ürün başlık ve özelliklerini çevirir.

Fruugo, ürünlerinizi 40’tan fazla ülkede ücretsiz olarak reklamını yapar ve hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Sattığınız ürünler, Google’da arayan müşterilere reklamlarınız gösterilir. Brand Mentor olarak, firmanızın Fruugo üzerindeki tüm satış operasyonlarını yönetir ve başarılı bir e-ihracat stratejisi geliştirmenize yardımcı oluruz.