Hazır Platformlar

WordPress, GPL lisanslı bir içerik yönetim sistemi olup, PHP ve MySQL kullanılarak geliştirilmiş açık kaynaklı bir yazılımdır. WordPress sayesinde kısa sürede istenilen bir sunucuya kolayca kurulum yapılabilir ve bir web sitesi hayata geçirilebilir.

WordPress, kendine özgü bir yönetim paneliyle gelir. Bu durum, yeni bir yönetim paneli geliştirmeye gerek olmadığı için web tasarım sürecini hızlandırır. Dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden biri olan WordPress, bir dizi avantaj ve dezavantaja sahiptir.

Brand Mentor olarak, WordPress tabanlı web tasarım alanında geniş bir deneyime sahibiz. Hazır temalarımızı kullanarak, hedef müşterileriniz için en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak profesyonel ve estetik tasarımlar sunarız. Ayrıca, Shopify, Ticimax, T-Soft, Ideasoft, WooCommerce gibi farklı altyapılarla da isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun web sitesi çalışmaları yapabiliriz.

Her platformun kendine özgü avantajları ve özellikleri olduğunu anlayarak, işletmenizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak çözümleri sunmak için buradayız. Brand Mentor olarak, web sitenizin başarısı için size destek olmak için buradayız.